OGS Bilişim Teknoloji Çözümleri - Gizlilik Politikası

Bu web sitesi, OGS Bilişim Teknoloji Çözümlerine aittir. Gizlilik Politikası'nı zaman zaman güncelleyebiliriz, o nedenle lütfen arada sırada gizlilik politikasına göz atınız.
» Sitemizde kayıt olmadan ürünlerimizi hizmetlerimizi inceleyebilir iletişim yolu ile ürünler, hizmetler ve kafanıza takılan sorularınız ve sorunlarınızı bize iletişim yolu ile ulaştırabilirsiniz.
» Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için sitemize üye olmak zorundasınız ve üye olurken bize iletmiş olduğunuz bireysel veya kurumsal bilgileriniz Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
» Kişisel veya kurumsal bilgiler, ad soyadı, firma adı, vergi dairesi, vergi numarsı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
º Kişisel veya kurumsal Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz
» Bu web sitesinde kişisel bilgilerinizi yalnızca toplanıldığı özel amaç doğrultusunda kullanacağız.
» Bu bilgiler ayrıca ilginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz ürünlerimiz ve/veya hizmetlerimizle ilgili bilgi (Örneğin haber, duyuru, kampanya, yarışma, sponsorluk vs. ) ve/veya teklif göndermek amacıyla da kullanılabilinir.
» Siztemize üye olurken yazmış olduğunuz iletişim bilgilerinden , sizinle zaman zaman irtibata geçebiliriz.
» Örneğin, size pazarlama ve kampanya malzemeleri gönderebiliriz, yorumlarınıza ya da bilgi taleplerinize cevap verebiliriz, web sitemiz aracılığıyla talep ettiğiniz ürünümüzü ya da hizmetimizi sunarken gerektiğinde sizinle irtibata geçebiliriz.
» Kişisel bilgilerinizi ayrıca pazarlama ve tanıtım çalışmalarımızı geliştirmek, web sitesinin kullanımını istatistiki olarak analiz etmek, sunduğumuz içeriği ve özellikleri iyileştirmek için de kullanırız.
İlgi alanlarınıza uyan içeriği sunmak için bize ilettiğiniz ve sitemiz üzerindeki hareketlerinizden çıkardığımız kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz.
» Bu uyarlanmış içerik, tarifler, reklamlar, ürün bilgileri ve kampanyalar içerebilir.
º Veri Paylaşımı ve Transferi
» Web sitemiz aracılığıyla edindiğimiz kişisel veya kurumsal bilgileri, önceden izninizi almadan üçüncü şahıslara satmayız, aktarmayız ya da ifşa etmeyiz.
» Bu konu ile ilgili bir istisna vardır:
(1) Kendimize ya da üçüncü şahıslara yönelik bir suçu ya da zararı önlemek için gerektiğine iyi niyetle inandığımız durumlarda bilgileri ifşa ederiz.
º Çocuklara Yönelik Önemli Bilgi
» 18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi internet üzerinden herhangi bir kişi ile paylaşmadan önce, lütfen velinize ya da vasinize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız.
º Çocuklar İle İlgili Gizlilik Politikası
» Web sitemizde çocuklara ve 18 yaşından küçük gençlere yönelik kişisel bilgileri Türk kanunlarının izin verdiği durumlar dışında üyelik kaydını gerçekleştirmeyiz.
» Web sitemizinde kampanyalar düzenleyebiliriz.
» Bu tür durumlarda, katılımcı çocukların ve 18 yaşından küçük gençlerin kendi kontak bilgileriyle birlikte, velisinin ya da vasisinin kontak bilgilerini de vermeleri zorunludur.
» Kampanyalara veya yarışmalara katılan ve bize yaşını bildiren çocukların kazanması halinde, hediyenin teslimatı için daha fazla kişisel bilgi almak üzere (çocuk ile değil) kontak bilgileri verilmiş ise veli/vasi ile » irtibatageçeriz.
» Kampanyanın tamamlanması amacı dışında çocuğun ve veli/vasisinin kişisel bilgilerini başka bir amaç için kullanmayız ve üçüncü şahıslar ile paylaşmayız.
» Kampanya sonucunda, veli/vasi, bu bilgileri kayıtlarımızda tutmamız için izin vermediği takdirde, çocuğun ve velilerinin kişisel bilgilerini kampanyanın bitimini takiben makul bir süre içinde veritabanımızdan sileriz.
» Ayrıca çocukların bize e-posta göndermesine ya da bizim sitemiz üzerinden arkadaşlarına e-posta göndermesine izin verebiliriz.
» Bu e-postalara cevap verir ve bunları iletiriz ancak bize yaşını bildirip çocuk olduğu anlaşılanların isimlerini, e-posta adreslerini ya da e-postalarını işletim veritabanımızda saklamayız.
» Bu bilgileri tutmayız, üçüncü şahıslar ile paylaşmayız.
» Çocukların ve 18 yaşından küçük gençlerin kimliklerini uygun biçimde bildirmelerinden sonra, işletim veritabanımızda halen bu bilgileri saklıyorsak,veliler çocuklarından edinilen kişisel bilgilere erişebilirler.
» Veritabanımızdan bilgilerin silinmesini talep edebilir, çocuk ile ilgili bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını yasaklayabilirler.
» Siz de bir veli/vasiyseniz ve bu haklarınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen iletişim bölümünden ekibimiz ile irtibata geçiniz.
º Gizlilik Politikası İle İlgili Güncellemeler
» Bu gizlilik politikasının bölümlerini, önceden bilgi vermeden her an değiştirebilir ya da güncelleyebiliriz.
» Duyurular üzerindeki değişikliklerden, güncellemelerden haberdar olmak için lütfen ara sıra sitemizi kontrol ediniz.
» Duyurunun ilk sayfasında duyurunun yürürlüğe girdiği tarih belirtilecektir.
» Hiçbir değişiklik, önceki olayları kapsayacak şekilde uygulamaya konulmaz ve önceden kullanılan bilginin nasıl kullanılacağına dair durumu değiştirmez.

Powered by WHMCompleteSolution