SSL SETİFİKASI ( GÜVENLİK SERTİFİKASI )

E-ticaret siteleri, web tabanlı kurumsal siteler ve e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.

Sitenizin Güven Altına Alın RapidSSL RAPİD-SSL
256 Bit'E KadarKoruma
KurulumDahil
24 SaatteTeslim
7/24 DestekTicket
UygunFiyat
85YıllıkTL
SEPETE EKLE
Açıklama;
Bir Verisign Markası olan RapidSSL bütün bankalarla %100 uyumlu olan Rapid SSL Sertifika teslim süresi ortalama olarak 24 satte teslim ve hiçbir belge gerektirmemektedir. RapidSSL ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
RapidSSL diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.
RapidSSL sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.

Powered by WHMCompleteSolution